משלוחים

מדיניות המשלוחים:
לקוח יקר, אנחנו מטפלים בהזמנה שלך בתוך 24 שעות מרגע ביצועה. לאחר מכן יש זמן עיבוד של 1 עד 5 ימי עסקים עד שהזמנתך תצא למשלוח.

שיטות משלוח: 
שיטת משלוח זמן משלוח צפוי  - אקסולוט (משלוח לנק׳ איסוף) 7-21 ימי עסקים חינם אקסולוט (משלוח לדלת הלקוח) 5-15 ימי עסקים ₪24.95 לאחר קבלת אישור ההזמנה בדוא"ל, תתקבל אלייך הודעה נוספת לאחר מס׳ ימים כשהזמנתך טופלה והיא לקראת שילוח. זמני המשלוח בחנות הינם מיום שליחת ההזמנה.

זמני המשלוח הינם זמנים משוערים. ייתכנו עיכובים עד 30 ימי עסקים מאחר ולא כל המלאי נשלח מישראל, אנא המתינו בסבלנות ואפשרו לחבילתכם להגיע בפרק הזמן הזה. בעת מילוי פרטי ההזמנה, איננו לוקחים אחריות על אי מסירת משלוח עקב טעות בפרטי הלקוח, כגון כתובת שגויה, מספר טלפון לא נכון ו/או לא זמין וכדומה. מס' הזמנות לאותם פרטי לקוח במידה וביצעתם יותר מהזמנה אחת בפרק זמן של עד 3 ימי עסקים, אנו נשתדל לאחד את הזמנתכם לכדי הזמנה אחת.
הזמנות חריגות בגודל ומשקל במידה וביצעתם הזמנה עם מס׳ פריטים, ייתכן ונפצל את הזמנתכם, וזאת כדי למנוע עלויות מכס ועלויות נוספות על חבילות בגודל ומשקל חריג.

הגעת חבילה חבילתך תגיע לנק' איסוף קרובה או סניף דואר ישראל קרוב למקום מגורייך. הזמנות לבית הלקוח בעת ההזמנה לבית הלקוח, חובה על הלקוח לציין את כל הפרטים הנדרשים (כתובת מלאה, מס׳ בניין, קומה ודירה) בצורה תקינה ומלאה כולל מס׳ טלפון תקין.

איננו לוקחים אחריות על חבילה שאינה נמסרת לדלת הלקוח עקב הזנת פרטים חלקיים או שגויים.
במידה ולקוח אישר את השארת החבילה בסמוך לדלתו או בכל מקום אחר, והחבילה נגנבה/נאבדה או לא הגיע לידי הלקוח מכל סיבה שהיא, האחריות היא של הלקוח בלבד.

אי אסיפת חבילה לצערנו, איננו יכולים לשאת באחריות על אי אסיפת חבילה ע"י הלקוח. כמו כן, אם הלקוח לא אסף את החבילה אין באפשרותנו לבצע החזר ו/או החלפה, עד שהפריט יישלח חזרה אלינו ע״י הלקוח.
אריזות וקופסאות ממותגות לקוח יקר, קופסאות ממותגות נשלחות בהתאם לזמינותן במלאי. במידה ולא קיים מלאי לקופסאות אלו, החבילה תישלח אליכם באריזת דואר רגילה.


הערה חשובה:
 עקב המצב לאחרונה, וביטול טיסות באופן בלתי צפוי בסין יחד עם עליית מחירי הדלק, עלולים להתרחש עיכובים בזמני המשלוח. אנחנו מתנצלים על אי הנעימות ומודים לך על ההבנה והסבלנות.
אם אתם נתקלים בבעיות בהזמנות או במשלוח אנא פנו אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל support@aloeteva.com ואנו נענה לכם בהקדם.